Hakkımızda

Hakkımızda

1992′de Bahçelievler’de ”Italiano Pizza Cafe” olarak açtığımız ilk restoran ile başladık lezzet serüvenimize. Ardından Işıklar’daki ” La Trattoria” ile Antalya’nın damaklarında taht kurduk. 2000 yılına gelindiğinde Eski Lara yolunda bugün hala yerimiz olan ve Antalya’ya ”Bistro” kavramını getiren Stella’s Manzara’yı yarattık. Yani: Antalya’nın manzarasını.

Stella’s Manzara ile süren 24 yıllık lezzet serüvenimize, aynı yerimizde Nejat Balık olarak devam ediyoruz. Antalya’ya ve Türkiye’ye uzun yıllar konuşulacak yeni bir marka katma arzusu ve ilk günün heyecanıyla…

Akdeniz ve Ege mutfağının seçkin deniz lezzetleri, özel tariflerimiz ve farklı sunumlarımızla birleşiyor.  Tüm balık çeşitleri günlük olarak yerinden geliyor ve dolabımızda yerini alıyor. Yani Kalkan Karadeniz’den, Somon Norveç’ten, Grida Akdeniz’den… Sizlerden aldığımız pozitif enerjiyle Antalya’nın en iyi balık restoranı olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Her gün zengin içerikli serpme kahvaltımızla da, eşsiz manzaramızda sabahlarınızı keyfe dönüştürüyoruz.

Bildiğiniz balık restoranlarının çok ötesinde lezzetler ile tanışmaya hazır olun.